X-LOCK: nový ultrarychlý systém výměny kotoučů na úhlových bruskách BOSCH

bosch-uhlova-bruska-x-lock-.jpg

 

Pro ty, kteří mají v nasazení úhlové brusky Bosch: výrobce představil nový systém rychlé výměny brusných a řezných kotoučů a dalšího příslušenství na úhlových bruskách. Příslušenství vyměníte snadno a bez námahy, není potřeba žádné montážní nářadí.

 

Nový rychlovýměnný systém se nazývá X-LOCK, BOSCH v nabídce velký rozsah úhlových brusek pro různé činnosti, které jsou rychlovýměnným systémem kotoučů X-LOCK vybavené. Jedná se nejen o klasické elektrické brusky s kabelem, ale také o brusky akumulátorové. 

 

Z příslušenství pak můžete vybrat z více jak 130 typů, které pokryjí všechny vaše potřeby a záměry na broušení nebo řezání (brusné, řezné kotouče, copánkové, hrncové kotouče, diamantové kotouče atp.).

 

x-lock-bosch.jpg

 

Výhody úhlových brusek s výměnným systémem X-LOCK

  • extra pohodlná výměna příslušenství na bruskách, aniž byste při montáži ztratili drobné součástky, 5x rychlejší výměna ve srovnání s běžnými systémy
  • k dispozici velké množství typů úhlových brusek BOSCH se systémem X-LOCK
  • vysoká spolehlivost - např. diamantové kotouče, které je třeba nasazovat na brusku ve správném směru, umožní systém X-LOCK nasadit pouze správně (nepřehlédnete se)
  • X-LOCK nevyžaduje matici na uchycení kotoučů, brousit tak můžete nad obrobkem naplocho, aniž byste plochu maticí poškrábali nebo jinak poškodili.
  • Při nasazení kotouče se ozve slyšitelné kliknutí, které potvrdí, že kotouč byl správně nasazený a je připravený k použití.

 

V současnosti nabízí BOSCH přes 130 typů příslušenství s upínáním X-LOCK a pokrývá tím naprostou většinu potřeb a požadavků na práci s úhlovou bruskou. Vhodné příslušenství si vybere každý.

 

Jak to funguje?

 

Jsme autorizovaným prodejcem nářadí značky BOSCH, poskytujeme poradenství, záruční a pozáruční servis.

 

Pro více informací o sortimentu BOSCH včetně nového systému X-LOCK nás kontaktujte.

 

Poslední související články: