Vestavba do povodňového vozíku pro hasiče

Představujeme další ze zajímavých zakázek: úprava úložných prostor povodňového vozíku pro profesionální hasiče. Podívejte se na fotky, tentokrát jsme přidali i krátké video. 

 

Zadání se týkalo vnitřní části vozíku, rozdělení prostoru na jednotlivé sekce, vyřešení přístupnosti k uložené výbavě. Ve vozíku jsme vybudovali nové úložné boxy, vybavili jej výsuvnými platy a hliníkovými skříněmi s mnoha bezpečnostními prvky. V horní části vozíku jsme kompletně řešili upevnění člunu.

 

hasici-povodne-zachranny-vozik.jpg

 

Fotky z realizace:

 

 

 

Popis úprav

 

Levý přední box

Osazený roletou, ve spodní části boxu umístěna lehká policová skříň z hliníku. Ve druhé a třetí části skříně prostor pro tlakové lahve se zajištěním proti samovolnému pohybu (vysunutí). Nad skříní je výsuvné plato pro dvě plovoucí čerpadla a lodní motor. Plato se 100% výsuvem a aretací v koncových pozicích.

 

Levý a pravý zadní box

Nově vytvořený v plášti přívěsu, uzavření boxu dveřmi na pantech, otevíraných ven. Uzavírací prvek uzamykatelný. Konstrukce dveří umožňuje co největší otevření. Uvnitř boxu je umístěný pojezd pro elektrocentrálu a dále výsuvné plato s nosností 200 kg a aretací v koncových pozicích.

 

Zadní box

Osazený lehkou skříní z hliníku, se čtyřmi policemi. V horní části skříně police s čelní výklopnou plochou. Vpravo a vlevo vedle skříně je uchycený hasicí přístroj a kalové čerpadlo.

 

Horní plošina přívěsu

Vyrobili jsme a provedli montáž držáku člunu. Člun je zajištěný proti pohybu ve všech směrech.

 

V rozích podvozku vozíku jsou nově umístěny podpěry .

 

 

Chcete i Vy lépe využít nákladový prostor ve vozidle?

 cara3.jpg

 

Vyzkoušejte nás. Navrhujeme a montujeme vestavby z lehkého hliníku, do vozidel všech typů a velikostí. Od jednoduché vestavby po sofistikované řešení na míru vaší profesi.

 

Kontaktujte nás

 

 

Více info a další realizace:

 

 

Poslední související články: