Průmyslové vzduchové brusky ATA

Excelentní výkon pro směnné provozy ve výrobě: obrábění povrchů, dělení materiálu. Vysoká životnost, nízké náklady na servis - to jsou profi pneu brusky ATA.

 

Jako zástupce značky ATA pro ČR a SR nabízíme:

  • výběr vhodné brusky, testování v praxi a doporučení brusiva
  • servis k nářadí ATA
  • záruka 12 měsíců pro průmyslové zákazníky
  • rychlá dostupnost náhradních dílů

 

 ata-certifikat-alfavaria.jpg

 

  

 

Stopkové brusky ATA

 

Stopkové brusky ATA jsou určeny k  broušení a finální upravě povrchů v průmyslové výrobě. Perfektně vyvážený poměr výkon / hmotnost a vynikající ergonomie poskytuje operátorovi optimální komfort při výkonu práce. 

 

brusky-ata-4.jpg 

 

Široké produktové portfolio umožňuje najít stopkovou brusku téměř pro každou pracovní operaci. Brusky s nízkým i zvýšeným počtem otáček, tužkové brusky, brusky se sníženými vibracemi nebo prodloužené brusky s obouručním úchopem pro lepší kontrolu a vedení v místech s omezeným přístupem. 

 

Katalog stopkové brusky ATA

(ke stažení v pdf 16 stran, 1.2 Mb) 

 

 

Úhlové brusky ATA

 

Díky výkonnému motoru a konstrukci převodovky jsou úhlové brusky ATA určeny pro náročné operace v průmyslové výrobě. Jsou vybaveny dynamickým autobalancérem, ergonomickou boční rukojetí a vývodem vzduchu specifickým pro práci ve směnných provozech. Další z jejich předností jsou redukované vibrace a hlučnost

 

brusky-ata--uhlove-profi-prumyslove-pneu.jpg

 

Úhlové brusky ATA jsou dodávány pro průměr kotouče 115 - 230 mm.

 

Katalog úhlové brusky ATA

(ke stažení v pdf 8 stran, 1 Mb)

 

 

Brusivo ATA

 

K bruskám ATA nabízíme brusný a řezný materiál, určený do průmyslového provozu. Podle typu pracovní operace vytipujeme brusku a odpovídající, vyvážené brusivo.

 

  • Karbid-wolframové frézy 

Ucelená škála nejpoužívanějších karbid-wolframových fréz - přes 1100 typů pro třískové obrábění železných a neželezných kovů.

 

ata-karbidove-frezy.jpg

 

  • Technické frézy na sklolamináty a kompozitní materiály

Pro upnutí jako ručně vedený nástroj nebo do CNC strojů. Ideální pro hrubování a profilování kompozitních materiálů: od velkých panelů ze sklolaminátu po malé obrobky z kompozitu.

 

ata-frezy-sklolaminat-kompozity.jpg

 

  • Další brusivo

Pod značkou ATA dodáváme širokou škálu kvalitního brusiva - brusné a řezné kotouče, lamelové kotouče, diamantové nástroje. Brusivo ATA je určeno pro rovinné i tvarové broušení v průmyslu: dělení materiálu, leštění, broušení, odstraňování otřepů, zabrušování atp.

 

ata-brusivo.jpg

 

 

Servis k pneu nářadí ATA

 

K vzduchovým bruskám ATA poskytujeme servis v našem opravárenském servisu. Nejenom rychlá diagnostika závady, dostupnost náhradních dílů a samotné opravy nářadí; naši servisní technici pomáhají s výběrem vhodné brusky do provozu a tipováním brusiva s ohledem na místně platné hygienické předpisy a bezpečnostní normy.

 

Další informace k servisu pneu nářadí

 

 

Více informací k profi bruskám ATA?

 cara3.jpg

 

Naši servisní technici nabídnou to nejlepší právě pro vás.

 

Kontaktujte nás

 

 

 

Kdo jsou naši zákazníci 

 

Vzduchové brusky ATA používají průmysloví zákazníci z oblasti automotive, strojírenské výroby, a obecně v provozech, kde se brousí obrobky či k finálně zpracovávají povrchy. Naši zákazníci hledají kvalitní pneumatické brusky s dlouhou životností, které vydrží směnný provoz a v případě potřeby mají zajištěný dostupný servis, který zamezí prostojům ve výrobě. 

 

 

O značce ATA

 

ATA Group se řadí mezi přední světové výrobce a distributory strojírenských produktů pro výrobní společnosti, které vyžadují kompletní portfolio výrobků pro třískové obrábění povrchů. ATA dodává výkonné vzduchové brusky a velmi kvalitní brusivo. Při výrobě vkládá ATA do svých produktů dlouholeté zkušenosti a znalosti z oblasti ergonomie a bezpečnosti práce: zákazník vždy dostane to nejlepší, co lze v aktuální chvíli na trhu sehnat.

 

Mezi značky skupiny ATA dále patří: sgspro, Garryson, procut, morrisflex - technické frézy a brusivo.

 

Mateřský závod se nachází v Irsku, v České republice zastupuje značku ATA firma ALFAVARIA Group.

 

 

Mohlo by vás také zajímat:

 

 

Poslední související články: