Nová řada vysavačů Nilfisk MULTI II

Nilfisk představil vylepšenou řadu oblíbených dílenských vysavačů Nilfisk MULTI - poznáte je podle římské číslice II za názvem vysavače.

 

Dánští designéři přidali vysavačům MULTI II několik chytrých vychytávek, které ulehčí úklid vnitřních i venkovních prostor. Dají se využít i jako druhý vysavač pro náročnější činnosti, na které ten běžný nestačí.

 

MULTI II je dodáván v několika velikostech a provedeních. Liší se velikostí odpadní jímky (v současné době 22 l  a 30 l), typem nádoby (nerez INOX, plast), nebo integrovanou zásuvkou, určenou k připojení elektrického nářadí (písmeno T v označení vysavače).

 

Jedno však mají společné: jsou perfektními pomocníky při obtížnějších úklidových pracích, jako je například rozlitá voda na podlaze, bahnitá zemina na dlažbě po vydatném dešti, spadané suché listí a další hrubé nečistoty na terase nebo hobliny či piliny v dílně. S vysavačem MULTI II také bezvadně vyčistíte váš vůz (doporučujeme se sadou hubic premium Car Kit).

 nilfisk-multi-iia.jpg

Klíčové vlastnosti vysavačů MULTI II:

  • Indikátor znečištěného filtru
  • Push to Clean - elektronicky asistovaný oklep filtru
  • Odolná konstrukce
  • Výkonný motor
  • Vysoký sací výkon
  • Funkce foukání 
  • Snadné čištění odpadní jímky

 

Elektronicky asistovaný oklep filtru

Výkonný filtr je srdcem každého vysavače - aby správně pracoval, je třeba udržovat ho čistý a v dobré kondici. Novou vlastností vysavačů Multi II je elektronicky asistovaný oklep filtru Push to Clean. Jak to funguje? Jednodušeji, než si u vysavače dokážete představit: stačí jednou rukou zacpat hadici a druhou aktivovat PtC tlačítko. Funkce Push to Clean vyšle optimální vzduchový ráz, který filtr očistí.

 

Funkce foukání

Šikovnou vlastností vysavačů MULTI je funkce foukání. Vysavač přepnutý do tohoto módu rychle nafoukne dětský míč, bazének nebo matraci. Lze využít i jako rychlý ofukovač, který vyfoukne nečistoty z hůře přístupných míst.

 

Mokro-suché vysávání

Zapomeňte na hadr a koště - vysavače Nilfisk MULTI II bez problémů nasávají kapaliny i suché odpady. 

Mokro-suché vysávání je ideální pro hrubozrnný vlhký odpad, který se hromadí ve sklepech, dílnách, na terasách i ve venkovních přístřešcích a garážích. MULTI II je také ideální vysavač pro kutily, ženy a ostatní, kteří rádi něco tvoří a při této činnosti vzniká jiný odpad než běžný prach v domácnosti. Likvidace vody venku i uvnitř, jako je například vyprazdňování tekutiny při ucpaném dřezu, je s vysavači MULTI II snadná – a není potřeba měnit filtr.

 

Pořiďte si vysavač Nilfisk MULTI II a zvládněte úklid mokrých i suchých nečistot rychleji a účinněji.

 

 

 

Kde koupit vysavače Nilfisk MULTI II?

cara3.jpg

 

Jsme autorizovaný prodejce a servis úklidové techniky Nilfisk ALTO.

Vysavače si můžete prohlédnout v naší prodejně nářadí, nebo rovnou koupit online v e-shopu:

 

Vysavače Nilfisk MULTI

 

 

Vysavač MULTI II 22 Nilfisk Alto

3 040 Kč s DPH

2 512 Kč bez DPH

Do 2 týdnů

+ 1 další varianta

Vysavač MULTI II 22 Nilfisk Alto - nádoba 22l Nilfisk uvedl na trh inovovanou řadu oblíbených mokro-suchých vysavačů Multi - nová řada je označena římskou číslicí II. Multi II má několik chytrých funkcí, které usnadní úklid vnitřních i venkovních prostor. Můžete jej použít jako druhý vysavač určen

NILFISK ALTO 

Vysavač MULTI II 30 T Nilfisk Alto

Doprava zdarma

TOP produkt

Vysavač MULTI II 30 T Nilfisk Alto

4 654 Kč s DPH

3 846 Kč bez DPH

Skladem

+ 1 další varianta

Vysavač MULTI II 30 T Nilfisk Alto - se zásuvkou na připojení elektrického nářadí, nádoba 30l Nilfisk uvedl na trh inovovanou řadu oblíbených mokro-suchých vysavačů Multi - nová řada je označena římskou číslicí II. Multi II má několik chytrých funkcí, které usnadní úklid vnitřních i venkovních pro

NILFISK ALTO 

 

A jedna třešnička nakonec: Nilfisk dodává k vysavačům MULTI II celou řadu příslušenství. Jedním z originálních kousků je sada pro domácí úklid. Podívejte se, co vše s její pomocí zvládnete:

 

 

Další užitečné odkazy:

 

 

Poslední související články: