Profi nýtovací kleště BZ44 - kvalita pro řemeslo

Robustní a spolehlivé, pro denní nasazení v praxi. Tak by se daly charakterizovat jednoruční nýtovačky BZ 44, které vyrábí VVG, německý producent nýtovací techniky. Za léta, co je máme v nabídce, patří k nejprodávanějším nýtovačkám ve své třídě. Plným právem.

 

Máme na ně velmi dobré ohlasy z praxe a reklamace naprosto mizivé. Náhradní díly představují prakticky pouze redukce, které se zatoulají při práci a dají se u nás bez problémů dokoupit. Ramena kleští jsou vyrobena z pevné oceli, otevírací pružina zajistí snazší manipulaci při nýtování. 

 

 ruční nýtovací kleště BZ44

 

Kleště jsou určeny ke zpracování trhacích nýtů:

  • hliník pr. 3,0-3,2-4,0-4,8-5,0 mm
  • ocel pr. 3.0-3,2-4,0 mm
  • nerez ocel pr. 3,0-3,2-4,0 mm
  • měď pr. 3,0-3,2-4,0 mm

 

Součástí dodávky jsou tři redukce pro výše uvedené průměry nýtů. Redukce najdete zašroubované v dolním rameni kleští - máte je tak stále při ruce.

 

 

 

Technické parametry:

  • hmotnost 0,63 kg
  • zdvih 9,5 mm
  • balení - v průhledném blistru

 

Přídržný mechanismus
Nýtovačky jsou vybaveny přídržným mechanismem, který podrží trn nýtu před a po zanýtování pevně v čelistích. Kleště tak můžete bez obav ovládat pouze jednou rukou a druhou držet díl, který nýtujete.

 

K nýtovacím kleštím zajišťujeme servis ve vlastním opravárenském středisku.

 

Pokud byste potřebovali ke kleštím dokoupit náhradní díly, jsme vám k dispozici. Stáhněte si produktový list s rozpadem dostupných náhradních dílů:

 

Kleště zakoupíte online v našem e-shopu:

Kleště na trhací nýty 3-5 BZ44

1 208 Kč s DPH

998 Kč bez DPH

Do týdne

Ruční nýtovací kleště BZ 44 na trhací nýty s otvírací pružinou určené pro profesionály a denní používání. - Robustní a spolehlivé nýtovačky, klasika typové řady nýtovacích kleští značky VVG - Velmi dobrá ergonomie a skvělý přenos síly při nýtování - Výměnné redukce na různé průměry nýtů jsou umíst

VVG 

Více o výrobci:

 

Poslední související články: