Kufry a boxy DeWALT TOUGHSYSTEM

Kufry, boxy, bedny na nářadí.  Bezpečné uložení a přeprava výbavy, absolutní nutnost pro každého řemeslníka.

 

Dnes vám ukážeme fajnovost, která vás chytne za srdce a jen tak se nepustí: outdoorové montážní kufry TOUGHSYSTEM® od americké firmy DeWALT. 

 

dewalt-thougsystem.jpg

 

Značka DeWALT® si udělala svoje jméno především na elektrickém a aku nářadí, na které mnoho profesionálů nedá dopustit. Svůj sortiment postupně rozšiřuje o dílenské vybavení s vychytanou funkčností a designem. Jedním z takových vydařených počinů jsou montážní kufry modulární řady TOUGHSYSTEM®.

 

TOUGHSYSTEM® ve dvou větách:

 

TOUGHSYSTEM® je modulární úložný systém pro profesionály, kteří pracují venku a potřebují bezpečně přepravovat výbavu a materiál i ve ztížených podmínkách a při špatném počasí. Namixujte si z jednotlivých montážních kufrů svoji sestavu a přepravujte vše co potřebujete na vozíku TOUGHSYSTEM® DS Carrier.

 

 

TOUGHSYSTEM® - podívejte se, jak to funguje:

 

 

Naše dojmy

Není to tak dlouho, co tyhle odolné boxíky dorazily na český trh a začaly se zabydlovat v profesionálních dílnách. Samozřejmě, trh nabízí mnoho úložných systémů s nálepkou heavy-duty, ale v okamžiku, kdy se podíváte na ty od DeWALTu (a nedejbože si na ještě sáhnete), udeří vás do očí propastný rozdíl mezi nimi... a všemi ostatními. TOUGHSYSTEM® je totiž ta nejvyšší liga. 

 

Hned jak se nám první kufry objevily na skladě, bylo jasné, že se tu dlouho neohřejí. Pohled na ně potěší - robustní provedení, dotažené v každém detailu. Sympatická "chlapácká" barva v žíhané antracitové šedi, která bezvadně kamufluje nečistoty i nějakou tu případnou odřeninku - protože tyhle kufry nejsou určené do vitríny, ale pro poctivou práci. K tomu samozřejmě agresivní DeWALT žlutá, která vzled oživí a celkovému designu přidá další plusové body. Masivní kovové přezky nenechají na pochybách, že to s bezpečností myslí vážně. Víko kufru pevně podrží a vy máte jistotu, že se při přepravě samovolně neotevře.

 

Další příjemné překvapení přichází v okamžiku, kdy si kufry osaháte. Korpus kufrů řady TOUGHSYSTEM® je vyroben z odolného strukturovaného plastu o tloušťce 4mm (stejný materiál se používá při výrobě nerozbitných kufrů PELICAN). Nejvíce namáhané části jsou dodatečně vyztuženy a zajistí tak dlouhou životnost kufrů. Každý z kufrů je vybavený vyrovnávacím vzduchovým ventilem. Gumové těsnění po celém obvodu víka kufru dovnitř nepustí vlhkost a prach - a to ani když venku padají trakaře. Madla po obou stranách a rukojeť jsou zárukou pohodlného přenášení kufrů i při plném zatížení. Rukojeti ve všech pozicích fungují bezvadně, boční madla jsou obzvláště užitečná v případě, že potřebujete přemístit naložený kufr. 

 

Vozík DS Carrier - pohodová přeprava v jakémkoliv terénu

V současnosti si můžete vybrat ze 6 různých typů kufrů + 1 audiosystem TOUGHSYSTEM®. Všechny kufry lze stohovat na sebe v libovolném pořadí. K přepravě kufrů vymysleli designéři z DeWALTu pojízdný vozík DS Carrier, na který kufry poskládáte a připevníte, naložíte do auta, a na pracovišti pak jednoduše přepravíte tam, kam potřebujete.

 

 

t-1.jpg

 

 

Vozík DS Carrier je unikátní v jedné věci: je vybavený postranicemi, na které kufry nasunete. Při práci tak můžete například vytáhnout spodní kufr, aniž byste museli manipulovat se zbývajícími boxy, které postranice drží "ve vzduchu". Kufry mohou být na vozíku zabezpečeny uzamykatelnou tyčí v zadní části, navíc při transportu jsou k vozíku dodatečně přidrženy přes boční madla postranic. Vozík DS Carrier sklopnou dolní ložnou plochu a také rukojeť lze složit tak, aby se vozík vešel do auta, když ho zrovna nepotřebujete. 

 

 

 logo-dewalt.jpg

Montážní boxy TOUGHSYSTEM® DeWALT

Klíčové vlastnosti

 

 

Suma sumárum: DeWALT vymýšlí chytré věci, které profesionálním řemeslníkům usnadňují život. U kufrů TOUGHSYSTEM® převzali kreativci od DeWALTu logiku spojenou s jejich vychytanou řadou XR aku nářadí: Odolný zvenku, inteligentní uvnitř. TOUGHSYSTEM® byl vyvinutý po rozsáhlém průzkumu mezi profi uživateli elektrického a aku nářadí. Jinými slovy, podle DeWALTu, tento systém modulárních kufrů je přesně to, nač profesionálové čekali.  

 dewalt-toughsystem

Kde koupit montážní kufry DeWALT TOUGHSYSTEM?

Osahat si kufry můžete u nás na prodejně nářadí v Liberci. Pokud jste rozhodnutí, vybrat a nakoupit můžete pohodlně online v našem e-shopu:

 

 

Více informací ke kufrům TOUGHSYSTEM®?

cara3.jpg

 

Vybereme tu nejlepší sadu pro vás.

 

Kontaktujte nás

 

 

Mohlo by vás také zajímat:

 

 

Poslední související články: