Úložné systémy pro pick-upy a dodávky

 

Představujeme úložné systémy pro pickupy a dodávky, určené pro přehledné a bezpečné uložení nářadí a další výbavy. Výsuvné systémy tvoří zvýšenou podlahu v nákladovém prostoru a značně zlepšují přístup k uložené výbavě. Jsou vyrobené z pevného plastu, který perfektně odolává nepříznivým povětrnostním podmínkám.

 

decked-vysuvy.jpg

 

 

 

Naše úložné systémy jsou mezi vlastníky pick-upů a dodávek nesmírně populární. Důvodem je slušná cena vestavby a její dostupnost ve formě již hotového řešení, určeného k okamžité montáži. Odpadá tak čas potřebný k návrhu a výrobě auto vestavby, a samozřejmě finanční zatížení, které je s vývojem na míru spojené. Výsuvné systémy pro pickupy a dodávky se prodávají jako hotový komplet připravený k okamžité montáži do vybraného typu vozidla.

 

 

 

 

Výsuvné systémy jsou určené profesionálům pro výkon náročné práce (řemeslníci) a dále soukromým osobám (outdoor aktivity).

 

 

Zajišťujeme prodej, servis a odbornou montáž.

 


 

 

Kufry D-Box

Nepostradatelný doplněk pro výsuvné systémy. D-Box jsou kvalitní kufry, které perfektně padnou do výsuvů, je možné je snadno vyjmout a vzít s sebou všude tam, kam potřebujete.

 

Pro ještě lepší využití výsuvných systémů je rozšiřte originálním příslušenstvím:

  • Vnitřní rozdělovníky výsuvů
  • Lišty pro upevnění nákladu
  • Bezpečnostní zamykací systém výsuvů
  • Vypouštěcí zátky

 

 

Jak vám výsuvné systémy usnadní práci?

Mezi nejčastější zranění při práci patří ta, která se týkají svalů a kostí (muskuloskeletární). Při převážení výbavy a jejím přenášení jsou často přetěžovány klouby, záda, svaly. Vozidla vybavená našimi výsuvnými systémy pomáhají těmto zraněním výrazně předcházet:

 

 

Výsuvné systémy otázkách a odpovědích:

 

 

Pro jaká vozidla jsou výsuvy dostupné?

Výsuvné systémy jsou určené pro vybrané dodávky a pick-upy. Při poptávce či objednání je třeba znát přesný typ vozu a rok výroby! 

 

Výsuvné systémy jsou k dispozici například pro tyto vozy: FORD RANGER, ISUZU D-MAX, MERCEDES BENZ X CLASS, MITSUBISHI L2000, NISSAN NAVARA, RENAULT ALASKAN, SUZUKI EQUATOR, TOYOTA HILUX, VW AMAROK, GMC CANYON, NISSAN FRONTIER, TOYOTA TACOMA, FORD F150, GM SIERRA nebo SILVERADO, DODGE RAM, TOYOTA TUNDRA, NISSAN TITAN.

 

Hlavní výhoda výsuvných systémů?

Hotové výsuvy připravené ihned k montáži. Odpadá složitý, časově i finančně náročný vývoj autovestavby na míru.

 

Dodací termíny

Vybrané komplety držíme skladem s okamžitou možností dodání. Pokud chcete ověřit skladovou dostupnost kompletu výsuvných systémů, obraťte se prosím na nás – vždy je třeba znát typ vozu a rok výroby.

 

Montáž výsuvných boxů

Zajišťujeme odbornou montáž výsuvných systémů pro pickupy a dodávky v naší dílně v Liberci (jednorázový příplatek). Průměrně zdatný montér zvládne výsuvy do auta namontovat sám.

 

Jak se výsuvné systémy dodávají?

Hotový komplet s výsuvnými boxy je možné vyzvednout v naší centrále v Liberci. V případně montáže svépomocí zboží zasíláme spediční službou na náklady objednavatele.

 

Kde objednat?

Výsuvné systémy pro pickupy a dodávky  je v tuto chvíli možné objednat e-mailem . Brzy představíme katalog výsuvných systémů.

 

Další informace vč. ukázek realizací najdete na našem webu Navahocar.cz

 

Poslední související články: