Auto vestavba do Škoda KODIAQ

Nedávno jsme předávali zakázkovou vestavbu, realizovanou do vozu Městské policie Škoda KODIAQ. Jak dopadla?

 

Konstrukce pro tři zásuvky s celovýsuvem v užitkové části vozu, v horní části odkládací vana. Prostřední zásuvka přizpůsobená pro účely pojízdné kanceláře, důraz kladený na ergonomii - psací deska, místo pro notebook a platební terminál. Zásuvku jsme osadili dřevěnými prvky, vyrobenými na míru.

 

Bezpečností prvky aretují zásuvku ve stavu výsuvu a brání samovolnému uzavření, podobně jsou zásuvky chráněny před nechtěným otevřením.

 

 

autovestavba-skoda-kodiaq-4.jpg

 

 

Namontovaná vestavba nebrání v přístupu k dojezdové rezervě, ani řidiči při výhledu vzad. I přes bezvadné využití nákladního prostoru je zde stále místo pro uložení dalšího nákladu. 

 

Výroba a montáž vestavby do auta byla provedena podle platné legislativy. Při výrobě jsme použili komponenty z hliníku, který skýtá mnoho výhod: vestavba je extrémně lehká a přesto robustní, odolná vůči korozi a UV záření. Perfektní životnost, žádné rušivé zvuky při jízdě, snadná údržba.

 

Fotky z realizace:

 

 

Chcete i Vy lépe využít nákladový prostor vašeho vozu?

Vyzkoušejte nás. Navrhujeme a montujeme vestavby z lehkého hliníku, do vozidel všech typů a velikostí. Od jednoduché vestavby po sofistikované řešení na míru vaší profesi. 

 

Kontakt

 

 

Více info a další realizace:

 

Poslední související články: